پمپ لجن کش ابارا
پمپ لجن کش ابارا

پمپ لجن کش ابارا سری RIGHT دارای بدنه و پروانه از جنس استیل هستند. دهانه خروجی آن 1.1/2 اینچ می باشد و برای آّ های آلوده و فاضلای ها کاربرد دارد. حداکثر دبی و هد در مدل های مختلف این سری از لجن کش های ابارا به ترتیب 18 مترمکعب و 10 متر است. توان موتور در این پمپ ها از 0.55 تا 0.75 کیلووات است. برای بهترین عملکرد این لجن کش ابارا قطر ذرات جامد موجود در سیالات نباید بیشتر از 35 میلیمتر باشد. همچنین باید دقت کنید بیشترین دمای سیال در حین کار باید 50 درجه سانتیگراد باشد. این سری از لجن کش ها دارای فلوتر هستند.

پمپ لجن کش ابارا

پمپ لجن کش ابارا سری DW دارای بدنه و پروانه تمام استیل هستند. دارای کیفیت و راندمان بسیار بالا و در مقایسه باید لجن کش های کم صداتر هستند.خروجی این پمپ ها 2 اینچ است. حداکثر هد و دبی در مدل های مختلف آن به ترتیب 20 و 54 مترمکعب بر ساعت است. توان موتور  در این لجن کش ها از 0.75 تا 2.2 کیلووات است. مشخصات فنی و ظاهری آن بگونه ای است که قابل استفاده برای آب های آلوده است. فقط باید دقت شود قطر ذرات موجود در آب نباید بیشتر از 50 میلیمتر باشد. واحدهای تصفیه و فاضلاب شهری، کارخانه ای، مسکونی و استخرها مکان هایی است که می توان از این لجن کش ها استفاده کرد. حداکثر دمای کاری باید 40 درجه باشد.

پمپ لجن کش ابارا

پمپ لجن کش ابارا سری dml-dl مختص استفاده در فاضلاب ها می باشد. دهانه خروجی این پمپ ها از 3 تا اینچ می باشد. توان موتور از 2.2 تا 45 کیلووات می باشد. جنس بدنه و پروانه از چدن است. حداکثر هد و دبی در مدل های مختلف آن بترتیب 48 متر و 780 مترمکعب است. حداکثر دمای کاری باید 40 درجه باشد و ذرات موجود در آبهای آلوده نباید بیشتر از 35 میلیمتر قطر داشته باشد. واحدهای تصفیه و فاضلاب شهری، کارخانه ای، مسکونی و استخرها مکان هایی است که می توان از این لجن کش ها استفاده کرد.

پمپ لجن کش ابارا

پمپ لجنکش ابارا سری DVS بدنه و پروانه چدنی دارند. برای سیالاتی که قطر ذرات آن 40 میلیمتر باشد استفاده می شود. حداکثر هد و دبی در بزرگترین سایز آن به ترتیب 25.7 متر و 60 مترمکعب بر ساعت می باشد. توان موتور در پمپ های لجن کش ابارا سری dvs از 1.5 تا 3.7 می باشد. قطر خروجی این لجن کش از 2.1/2 تا 3 اینچ است.