پمپ کف کش ابارا
پمپ کف کش ابارا

پمپ کف کش ابارا سری BEST از سری محصولات شرکت ابارا ایتالیا می باشد. به جهت اینکه این پمپ های از جنس استیل 304 هستند بیشتر برای انتقال سیالات غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. این سری دارای حداکثر دمای کاری 40 درجه سانتیگراد می باشد. این سری از پمپ های کف کش ابارا در مدل های مختلفی تولید می شوند.  مدل BEST ONE دارای پروانه ورتکس است و همین امر موجب انتقال سیالات حاوی مواد جامد به قطر 20 میلیمتر می شود. حداکثر هد در این مدل ها 9 متر می باشد. مدل دیگر پمپ های کف کش در این سری مدل BEST1,2,3,4,5 می باشد. این مدل دارای حداکثر هد 18 متر است. دهانه خروجی ان نیز 1.1/2 اینچ می باشد. در کل این مدل نسبت به مدل BEST ONE برتری های ویژه ای دارد. مکانیکال سیل بکاررفته در این دو سری نیز متفاوت هستند.

پمپ کف کش ابارا
پمپ کف کش ابارا سری DS از محصولات شرکت ابارا ایتالیا می باشد. این نوع از پمپ های کف کش پروانه باز هستند و جنس پروانه آن چدنی است. همین امر سبب می شود این پمپ ها برای انتقال سیالات کثیف دارای ذرات جامد به قطر 10 میلیمتر کاربرد داشته باشند. حداکثر هد در مدل های مختلف این سری 37 متر می باشد. دهانه خروجی آنها از 2 تا 4 اینچ می باشد. توان موتور در این پمپ ها از 2.2 تا 7.5 کیلو وات می باشد. جنس بدنه آنها چدنی است و باید دقت کنید که این سری از پمپ های کف کش ابارا فلوتر ندارد. این پمپ ها بیشتر مصارف صنعتی دارند. حداکثر دبی آنها 84 مترمکعب بر ساعت است

پمپ کفکش ابارا سری PERLA معمولا در مصارف ساده و معمولی و مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. بصورت تک فاز و دارای بدنه پلاستیکی هستند. حداکثر دمای کاری این نوع پمپ ها 40 درجه سانتیگراد می باشد. پمپ های کف کش PERLA بسیار کم صدا هستند، دارای قیمت مناسب و کیفیت مطلوبی هستند.دهای خروجی این سری از پمپ ها 1 اینچ می باشد. حداکثر هد و دبی آنها به ترتیب 6.5 متر و 5.4 مترمکعب بر ساعت می باشد. موتور آنها 0.23 کیلووات می باشد. جنس بدنه و پروانه از جنس تکنوپلیمر می باشد. نکته قابل توجه در این پمپ ها این است که آنها دارای فلوتر هستند.فلوتر یک سیستم قطع کن می باشد.