پمپ شناور ابارا

پمپ  IDROGO از سری پمپ های شناور ابارا می باشد. جنس بدنه استیل و جنس پروانه آنها از نوع تکنوپلیمر هستند. این پمپ ها قابل استفاده برای انتقال آب تمیز، در سیستم های آبیاری و … می باشد. این پمپ ها هم بصورت فلوتردار و هم بدون فلوتر عرضه می شوند. توان موتور از 0.75 تا 1.5 کیلووات است. محدوده دبی از 4.8 تا 7.2 مترمکعب بر ساعت است. محدوده هد در مدل های مختلف این سری از پمپ های شناور ابارا از 54 تا 69 متر می باشد. دهانه خروجی آنها 1.1/4 اینچ است.

پمپ شناور ابارا

پمپ EBS در چاه های 4 تا 6 اینچی عمیق استفاده می شود. حداکثر هد در بزرگترین سایز آن 492 متر می باشد. حداکثر دبی نیز 60 مترمکعب بر ساعت است. جنس بدنه و پروانه آن از استیل 304 می باشد. قدرت موتور در محدوده 0.55 تا 26 کیلووات است.قطر خروجی این سری از پمپ های شناور ابارا 1.1/4 تا 4 اینچ می باشد. دمای مجاز سیال برای این پمپ ها 35 درجه سانتیگراد است. توصیه می شود این پمپ ها فقط برای انتقال آب های تمیز استفاده شود.

پمپ شناور ابارا

پمپ EBS از سری پمپ های شناور ابارا می باشد. این سری از پمپ ها برای چاه های عمیق با قطر 4 اینچ و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ ها تک فاز هستند و قدرت موتور از 0.75 تا 2.2 کیلووات است. حداکثر دبی و هد به ترتیب 14.4 متر مکعب بر ساعت و 125 متر است. سایز دهانه خروجی 1 تا 2 اینچ است. پمپ شناور ابارا سری  ON-OMK برای استخراج آب های تمیز از چاه و کاربری های صنعتی و زراعی مناسب است.جنس بدنه استیل و جنس پروانه ها در مدل OM  تکنوپلیمر و در مدل ONK برنز است.