پمپ طبقاتی ابارا

 

پمپ طبقاتی ابارا سری Compact از سری پمپ های طبقاتی افقی می باشند. این پمپ ها در کنار راندمان بالایی که دارند طراحی آنها کوچک و سبک هستند و به راحتی قابل حمل هستند. معمولا این پمپ ها برای آبیاری در زمین های با ابعاد کوچک و افزایش فشار آب در ساختمان های مسکونی مناسب می باشد.

حداکثر فشار کاری این سری از پمپ ها 10 بار است. حداکثر دبی و دما به ترتیب 7.2 مترمکعب بر ساعت و 40 درجه سانتیگراد می باشد. توان در پمپ ها از 0.4 تا 1.5 کیلووات است. جنس بدنه استیل و جنس پروانه فایبرگلس تقویت شده است.

پمپ طبقاتی ابارا

این پمپ ها سه فاز هستند و کاربردهای صنعتی و کشاورزی دارند. برای مثال در سیستم های آتشتنشانی، انتقال آب سرد و گرم در سیستم های حرارتی و برودتی، برای افزایش فشار در آبیاری، در سیستم های آب شیرین کن و ….

جنس بدنه و پروانه استیل 304 می باشد. حداکثر فشار و دمای کاری به ترتیب 30 بار و 120 درجه سانتیگراد است. توان موتور در مدل های مختلف پمپ طبقاتی ابار از 0.37 تا 37 کیلووات است. حداکثر آبدهی برابر است با 84 مترمکعب بر ساعت

پمپ طبقاتی ابارا

این پمپ که کاربردهای صنعتی نظیر سیستم های حرارتی و تهویه مطبوع، کاربردهای کشاورزی و دیگر کاربردهای صنعتی دارد. محدودی دمای کاری در این پمپ ها 30- تا 140 درجه سانتیگراد است. جنس بدنه و پروانه در این پمپ ها استیل 304  است. مکانیکال سیل در این پمپ ها از نوع کارتریجی است. توان موتور از 1.1 تا 18.5 کیلو وات است. حداکثر هد و دبی به ترتیب 28 مترمکعب بر ساعت و 270 متر می باشد.

پمپ طبقاتی ابارا

این پمپ ها راندمان و کیفیت بالایی دارند. دارای مصارف خانگی و صنعتی بسیاری هستند. برای مثال در سیستم های گرمایشی و سرمایشی، آبیاری، شست و شو و تصفیه آب و … .  حداکثر فشاری 10 بار است. حداکثر آبدهی در بزرگتری سایز آن 27 مترمکعب بر ساعت است. توان موتور در مدل های مختلف آن از 0.45 تا 4 کیلووات است. جنس بدنه و پروانه از استیل است. حداکثر دمای کاری مجاز در سری ماتریکس پمپ طبقاتی ابارا 110 درجه است.

پمپ طبقاتی ابارا

 پمپ استیل 304 و پروانه آن از جنس تکنوپلیمر می باشد. قابل استفاده برای سیستم هایی افزایش فشار در صنعت و آبیاری کشاورزی می باشد. این پمپ ها تک فاز هستند و قدرت موتور از 1.1 تا 1.5 کیلووات است. آبدهی در محدوده 4.8 تا 7.2 مترمکعب بر ساعت است. حداکثر ارتفاع نیز در محدوه 57 تا 75.7 متر می باشد. دهانه ورودی و خروجی این سری از پمپ های طبقاتی ابارا 1.1/4 اینچ است.

پمپ طبقاتی ابارا

بدنه پمپ IDROGO از جنس استیل و پروانه آنها از نوع تکنوپلیمر هستند. قابل استفاده برای انتقال آب های تمیز، سیستم های آبیاری و … می باشد. این سری از پمپ ها در دو نوع فلوتردار و بدون فلوتر عرضه می شوند. قدرت موتور در محدوده 0.75 تا 1.5 کیلووات هستند. حداکثر آبدهی در محدوده 4.8 تا 7.2 مترمکعب بر ساعت است. حداکثر هد در مدل های مختلف این سری از پمپ های طبقاتی ابارا از 54 تا 69 متر می باشد. دهانه خروجی آنها 1.1/4 اینچ است.