سیرکولاتور ابارا
سیرکولاتور ابارا

پمپ سیرکولاتور خطی ابارا سری MR معمولا در مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. مثلا در پکیج های خانگی، سیستم گردش آب سرد و گرم، انتقال مواد دارویی، در استخرهای کوچک و دیگر فعالیت های سبک. این سری از پمپ ها سه سرعته می باشند. دهانه ورودی و خروجی پمپ های سری MR از 1 تا 2 اینچ بسته به مدل آن متغیر می باشند. حداکثر دمای کاری این پمپ های ابارا 110 درجه سانتیگراد باید باشد. بدنه این پمپ ها از چدن و جنس پروانه آن تکنوپلیمر می باشد. حداکثر فشار کاری و حداکثر دبی این پمپ ها در قوی ترین مدل آن 1 بار و 3.6 مترمکعب بر ساعت است.

پمپ سیرکولاتور خطی ابارا سری LPS در سیستم های گرمایشی و سرمایشی بسیار کاربرد دارد. این سری از پمپ سیرکوله ابارا در دو مدل تک فاز و سه فاز تولید می شوند. بدنه پمپ و پروانه آن از جنس استیل می باشد. حداکثر دمای کاری و فشار کاری این پمپ به ترتیب 100 درجه و 2بار می باشد. قطر ورودی و خروجی این پمپ ها در مدل های مختلف از 1 تا 2 اینچ متغیر است. این پمپ  دارای طول عمر بالا هستند و کم صدا بودن آن از ویژگی های برجسته آن است.

پمپ سیرکولاتور خطی ابارا سری LPC دارای بدنه و پروانه چدنی هستند. این سری از پمپ بلحاظ فنی قوی تر از مدل LPS می باشد. این سری از پمپ ها دارای ورودی و خروجی 2 تا 4 اینچ می باشند. حداکثر دمای سیال و حداکثر فشار کاری این سری از پمپ 130 درجه سانتیگراد و 4 بار می باشد. پمپ سیرکولاتور ابارا سری LPS در سیستم های آبیاری، تهویه مطبوع، سیستم های سرمایشی و گرمایشی و در رودخانه ها و … مورد استفاده قرار می گیرد. توان موتور این سری از 0.25 تا 7.5 کیلو وات می باشد.

سیرکولاتور ابارا

پمپ سیرکولاتور خطی ابارا سری ETHERMA دارای بدنه و پروانه چدنی هستند. این پمپ چهار سرعته هم مصرف خانگی دارد هم صنعتی. دهانه ورودی و خروجی پمپ های سری اترما 1، 1.1/4، 1.1/2 و 2 اینچ می باشد. حداکثر فشار و دمای سیال در این پمپ ها 1 بار و 120 درجه سانتیگراد است. مصارف این پمپ ها در پکیج های خانگی، سیستم های سرمایشی و گرمایشی، در استخر و انتقال سیالات می باشد.