نوید موتور
پمپ اتابلوک نوید موتور

پمپ های اتابلوک نویدموتور از دسته پمپ های مکش از انتها و همچنین جزو دسته گریز از مرکز زمینی محسوب می شود. 

نکته قابل توجه در ارتباط با پمپ سانتریفیوژ اتابلوک، داشتن یک پروانه است به همین دلیل به این نوع پمپ، سانتریفیوژ یک طبقه ای نیز گفته می شود.

رینگ های سایشی و سایر قطعات بدنه به جز شفت فولادی GG25 در این پمپ از جنس چدن CK45 هستند. 

الکتروپمپ سیرکولاتور خطی نوید موتور
 • پمپ های اتاترم با به گردش در آوردن سیال در یک چرخه بسته جزو پمپ های سیرکولاسیون محسوب شده و زیر دسته پمپ های گریز از مرکز خطی هستند که به دو صورت نصب افقی و عمودی با توجه به شرایطی همچون محل قرارگیری پمپ تولید می شوند. 

  این نوع پمپ دارای موتور خشک و بدون کوپلینگ است. همچنین انواع پمپ اتاترم به صورت تک فاز، سه فاز با توجه به میزان ولتاژ جریان برق مصرفی پمپ تولید می شوند.

پمپ اتابلوک نوید موتور مخصوص آتش نشانی
 • پمپ های اتابلوک جزو زیر مجموعه پمپ های سانتریفیوژ محسوب شده و دارای آب بندی سیل مکانیکی می باشند.

  از آنجا که پمپ نوید موتور اتابلوک مخصوص آتش نشانی، یک طبقه است انرژی را توسط چرخش یک پروانه از جنس برنج به آب انتقال می دهد و منجر به ایجاد ارتفاع آب تا 92 متر و حداکثر دبی 90 متر مکعب در ساعت در این پمپ می شود همچنین با توجه به ساختار قطعات، این پمپ می تواند حداکثر فشار کاری 16 بار را متحمل شود.

پمپ سیرکولاتور آبگرد نوید موتور
 • پمپ سیرکولاسیون آبگرد دارای بدنه ای ساخته شده از چدن GG25 و دارای شفت فولادی Staninless Steel است و با دارا بودن سیل مکانیکی در انواع پمپ های، تک سرعته و سه سرعته به صورت، سه فاز 380 ولت و 50 هرتز تولید می شوند. ولی جریان تک فاز، فقط در الکترو پمپ های تک سرعته 220 ولت و 50 هرتز موجود است.

  در این نوع پمپ، لازم است به پدیده کاویتاسیون توجه نمود. پدیده حفره زایی، از تبدیل گاز به مایع در محیط هایی مانند کانال پروانه در پمپ به وجود می آید، که سبب تاثیرات نامطلوبی بر روی پمپ می شود.

الکتروپمپ نوید موتور مخصوص پکیج دیواری
 • پمپ های آب گرم نوید موتور به کار رفته در پکیج های دیواری دارای دو نوع اتصال، سوکتی و رزوه ای هستند و در سه سرعت متفاوت طراحی شده اند.

  این پمپ ها قادر به ایجاد حداکثر ارتفاع 6 متر برای آب و 3 متر مکعب بر ساعت دبی هستند.

الکتروپمپ فشار قوی عمودی نوید موتور
 • پمپ فشار قوی نوید موتور از دسته پمپ های عمودی به شمار می رود. انواع پمپ فشار قوی عمودی نوید موتور با توجه به شرایط محیط و دور موتور، می تواند در تعداد طبقات متعدد ساخته شود. شایان ذکر است، این پمپ با دور موتور های 1450 و 2900 دور در دقیقه تولید می شود.

  پمپ طبقاتی فشار قوی عمودی نوید موتور در هایپر صنعت فامکو برای مصرف کنندگان قابل ارائه می باشد.

پمپ آب خانگی نوید موتور
 • پمپ آب خانگی نوید موتور با هدف افزایش فشار آب شهری، طراحی و تولید شده است. نکته قابل توجه برای تامین فشار آب شهری در طبقات مختلف ساختمان، این است که، پمپ باید بعد از مخزن آب قرار گیرد، همچنین پمپ های آب خانگی نوید موتور با داشتن پروانه ای برنجی، بسیار مناسب آب های شهری و آب های بدون آلودگی می باشند.
الکتروپمپ سیرکولاتور خطی نوید موتور
 • پمپ های سیرکولاتور نوید موتور از نوع سانتریفیوژ خطی هستند و در این نوع پمپ ها، فلنچ ورودی و خروجی از DN32 تا DN80 تنظیم شده است.

  یکی از مهم ترین قطعات و تأثیر گذار ترین آن ها در کارکرد پمپ، سیل یا آب بند است، در پمپ های سیرکولاتور خطی نوید موتور، این سیل از نوع مکانیکال است.

  در ساخت انواع پمپ سیرکولاتور خطی نوید موتور از متریال های مختلفی استفاده شده است برای نمونه جنس محفظه به کار برده شده، چدن GG25 و متریال شفت آن Stainless Steel است که دارای خاصیت ضد زنگ است.