پمپ ابارا

پمپ ابارا شامل انواع پمپ های جتی، بشقابی، نیم اسب می باشد، که مدل های CMC، CDA، PRA، CMA، AGA، CMR توسط شرکت برای مصارف عمومی و ساختمانی تولید می شوند. توان این پمپ های خانگی از 0.5 تا 2 اسب می باشند،که برای هد ها و دبی های مختلفی طراحی شده اند که می توانید با توجه به میزان مصرف و مشخصات مربوط به واحد مسکونی یا اداری خود مناسب ترین نوع آن را انتخاب نمایید.

پمپ ابارا

پمپ های سیرکولاتور جز پمپ های پرمصرف در صنعت تاسیسات هستند. به این پمپ ها نام های دیگری چون پمپ سیرکوله، پمپ خطی یا پمپ گردش آب گرم نیز گفته می شود. پمپ های سیرکولاتور خطی ابارا در سری های LPS، LPC، MR، ETHERMA توسط شرکت ابارا تولید می شوند. این پمپ های تک دور  تا چهار دور هستند. کاربرد این پمپ ها در سیستم های گرمایشی، سرمایشی ساختمان ها، استخرها و انتقال مواد دارویی و … می باشد. دارای طول عمر بالا و کم صدا هستند.

پمپ ابارا

پمپ های کف کش در سری های مختلفی از جمله BEST، DS، PERLA تولید می شوند. سری Perla معمولا برای مصارف خانگی و کاربردهای ساده و معمولی استفاده می شوند و دارای جنس پلاستیکی هستند. کفکش ابارا سری BEST استیل هستند و مصارف متنوعی از جمله جابجایی سیالات غذایی، لبنی، تخلیه استخو و آب باران و …استفاده می شود.این سری از کفکش ابارا تکفاز هستند. سری دیگر کفکش ابارا یعنی DS نیز برای سیالات کثیف استفاده می شود و دارای پروانه چدنی هستند. برای کسب اطلاع دقیقتر از کفکش ها روی دکمه کلیک کنید.

پمپ ابارا

پمپ های لجن کش در سری های DW، RIGHT، DML-DL و DVS تولید می شوند. مصارف  این پمپ های لجن کش در فاضلاب شهری، آبیاری و در کل انتقال سیالات با درصد آلودگی و ذرات زیاد می باشد. این پمپ ها به لحاظ ولتاژی دارای دو نوع تک فاز و سه فاز هستند. بدنه بر خی سری های آن استیل و برخی دیگر چدن هستند که با توجه به میزان مصرف و شرایط استفاده از آن می توانید بهترین انتخاب را برای پمپ لجن کش داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر به صفحه تخصصی پمپ لجن کش مراجعه کنید.

پمپ ابارا

پمپ های طبقاتی بطور کلی در دو نوع افقی و عمودی هستند. جنس آنها از استیل یا چدن می باشند و موارد استفاده متنوعی دارند. پمپ های طبقاتی عمودی در سری EVM و پمپ های طبقاتی افقی در سری های MATRIX و COMPACT توسط این تولیدکننده قدرتمند ایتالیایی تولید می شوند. پمپ های طبقاتی بطور کی در بوسترپمپ های آبرسانی و آتشنشانی، در سیستم های آب شیرین کن، سیستم های تهویه مطبوع و … استفاده می شوند. این سری از پمپ ها بسیار قدرتمند و کم صدا هستند.

پمپ ابارا

پمپ های سانتریفیوژ ابارا در سری های MD-MMD، ENR، 3L، DWO،CD، CDX و 2CDX تولید می شوند. این پمپ ها مصارف مختلفی دارند که با توجه به مشخصات فنی آنها می توانید بهترین انتخاب را برای رفع نیاز خود انتخاب کنید. برای مثال پمپ سانتریفیوژ سری MD-MMD برای افزایش فشار، در سیستم های صنعتی، شستشو و سیستم های گرمایشی استفاده می شوند. حداکثر فشار کاری این سری از پمپ ها 10 بار است. دارای پوسته چدنی و پروانه های برنزی و چدنی هستند. می توانید برای اطلاع از دیگر مشخصات فنی این سری ها روی دکمه کلیک کنید.

پمپ ابارا

پمپ های شناور ابارا در سری های IDROGO EBS OM-ONK تولید می شوند. این پمپ ها مصارف مختلفی دارند برای مثال در انتقال آب در چاه و سیستم های آبیاری و کشاورزی  و … . مدل های پمپ شناور ابارا از جنس استیل هستند. می توانید برای اطلاع از دیگر مشخصات فنی این سری از پمپ ها روی دکمه کلیک کنید.

پمپ ابارا

بوستر پمپ های ابارا از مونتاژ پمپ های ابارا بصورت موازی تولید می شوند. تنها برخی از سری های پمپ ها قابلیت استفاده در بوستر پمپ را دارند که عبارتند از CDA، EVMSG  EVMS ،MD-MMD،3D-3DPF ،FSA. بوستر پمپ ها در انواع بوسترپمپ های آبرسانی، آتشنشانی و آبیاری استفاده می شوند. برای اطلاعات بیشار در مورد بوسترپمپ ها روی لینک زیر کلیک کنید و یا برای سفارش بوسترپمپ ها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.